Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

   
Добавить в избранное Главная  
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
Сегодня:  
 
 
"ВЛАСНА МАРКА" - НОВИЙ ВИД ПРОДУКЦІЇ ВІД УКРПОШТИ!
1 березня 2007 року Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" започатковує випуск нового виду знаків поштової оплати - персоніфікованої марки "Власна марка", яка зацікавить усіх споживачів поштових послуг і в першу чергу --філателістів. Тепер про вас, вашу родину, ваше підприємство зможуть дізнатися не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Суть послуги полягає у нанесенні друкарським способом обраного замовником зображення на купон до художньої поштової марки певної тематики ("Бажаємо щастя!", "Києво-Печерська лавра", "Квіти", "Оранта-Переможиця"). Купон - особлива додаткова частина деяких поштових марок, відокремлена від основного малюнка перфорацією. Купон дійсний для оплати послуг поштового зв'язку лише разом з маркою.

Фізичні та юридичні особи можуть замовити зображення особистого фото, портретів рідних чи близьких, державних діячів, видатних особистостей, товарного знаку або логотипу юридичної особи тощо за наявності відповідних дозволів на друкування та законодавчо встановлених документів.

Скористатися новою послугою можна у Київському поштамті (вул. Хрещатик, 22).
Клієнт (замовник) може замовити "Власну марку" особисто звернувшись до центру "Власна марка" дирекції Укрпошти "Видавництво "Марка України" або через мережу Інтернет (www.stamp.kiev.ua).
Терміни виконання замовлень для фізичних, юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності становлять від 3 5 годин (термінове замовлення) до 10 робочих днів (звичайне замовлення) з моменту прийняття замовлення. До послуг клієнтів - фотостудія.

Номінал поштової марки тематичної "Власна марка" відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 20 г у межах України.
Мінімальний обсяг замовлення на виготовлення такої марки становить 1 марковий аркуш (16-22 поштові марки з купонами) - для фізичних та 10 маркових аркушів - для юридичних осіб.
Ціна маркового аркуша з 18 художніх поштових тематичних марок "Власна марка"-54,60 грн, маркового аркуша з 22 художніх поштових тематичних марок "Власна марка" - 60,60 грн.

"Власна марка" - більше ніж просто поштова марка. Ця мініатюра - предмет колекціонування, оригінальний філателістичний та індивідуальний сувенір, чудовий, нетрадиційний засіб реклами.
Поспішайте замовити нову послугу - і "Власна марка" здійснить вашу мрію про увічнення в історії!


Довідка:

Українське державне підприємство поштового зв'язку як національний оператор поштового зв'язку України має виключне право на видання знаків поштової оплати та маркованої продукції. Українська поштова марка здобула заслужене визнання, окремі випуски марок та маркованої продукції неодноразово відзначалися престижними міжнародними нагородами. За роки незалежності в Україні випущено понад 800 сюжетів поштових марок, які несуть інформацію про вітчизняні історичні, культурні надбання, спортивні події, науково-технічний розвиток нашої країни, її природу тощо.
Австралія була першою країною світу, яка в 1999 році на Всесвітній філателістичні виставці в Мельбурні розпочала випуск персоніфікованих марок, а нині така послуга надається у Франції, Бельгії, Нідерландах, Австрії, Канаді, а також поштовою адміністрацією ООН.


Наши новости
Новости, которые мы читаем

Погода
Еще погоды?

$ Деньги $
Финансовый мир.
finance.com.ua

Поиск

курсовая работа
KD USEP "Ukrposhta" @ Design by IT Department