Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

   
Добавить в избранное Главная  
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
Сегодня:  
 
 
Укрпошта - визнаний лідер мережі зв'язку та інформатизації України
Упродовж 2006 року в Україні проходила ІІ Всеукраїнська акція "Лідер мережі зв'язку та інформатизації України", яка була заснована у 2005 році Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту та зв'язку і Міністерством транспорту та зв'язку України.

Мета всеукраїнської акції - відзначення кращих колективів сфери зв'язку та інформатизації України, сприяння підвищенню ефективності роботи підприємств та організацій, стимулювання та зміцнення внутрішніх та міжнародних економічних зв'язків між підприємствами, установами та організаціями.

Лідери у цій акції визначаються за результатами опитування, який проводиться упродовж року серед державних установ і громадських організацій. Висувати кандидатів мають право органи державного управління, авторитетні фахівці, місцеві органи виконавчої влади та окремі громадяни.

Учасники акції представляли різні напрями: телекомунікації, поштовий зв'язок, телерадіокомплекс, науково-виробничий комплекс, Інтернет, виробники, постачальники.

Укрпошта вже вдруге бере участь у такій акції та отримує високе звання лауреата. Нещодавно в Колонному залі Національної філармонії України відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів, яку провели народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та зв'язку Сергій Чукмасов та заступник директора Державного департаменту з питань зв'язку та інформатизації Едуард Бєлов.

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" було вручено Диплом, пам'ятну відзнаку "Лідер зв'язку та інформатизації України 2006", Золотий значок лідера та презентаційно-іміджевий альманах "Мережа зв'язку та інформатизація України".

Отримані Укрпоштою високі нагороди ще раз засвідчили успіхи підприємства в піднесенні національної пошти до вищих стандартів роботи і підтвердили слова Генерального директора Всесвітнього поштового союзу Едуарда Даяна, який у ході роботи 20-ої Пленарної Асамблеї Асоціації європейських державних поштових операторів "ПостЄвропа" (вересень 2006 р., м.Київ) назвав українську пошту однією з найефективніших поштових служб у світі.


Наши новости
Новости, которые мы читаем

Погода
Еще погоды?

$ Деньги $
Финансовый мир.
finance.com.ua

Поиск

курсовая работа
KD USEP "Ukrposhta" @ Design by IT Department