Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

   
Добавить в избранное Главная  
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
Сегодня:  
 
 
Всесвітній день пошти в Україні
Щороку, 9 жовтня, світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти на честь історичної дати 9 жовтня 1874р., коли була укладена Бернська Угода, яка заснувала Всесвітній поштовий союз (ВПС) із штаб-квартирою в столиці Швейцарської Конфедерації м. Берні.
Усі країни-члени ВПС, у тому числі й Україна, що увійшла до складу ВПС ще в 1947 р., з нагоди Всесвітнього дня пошти проводять у себе низку заходів, які мають на меті ознайомити широкі верстви населення з діяльністю та завданнями ВПС, поширити відомості про роль поштових служб у державі та світі, ще раз привернути увагу споживачів до поштових послуг та проблем галузі.
Всесвітній поштовий союз (ВПС) є спеціалізованим агентством Організації Об'єднаних Націй, що регулює надання універсальної поштової служби. Країни-члени ВПС (191 країна) формують найбільшу мережу доставки у світі. 5 млн поштових працівників усього світу щорічно обробляють і доставляють близько 430 млрд внутрішніх поштових відправлень, майже 6 млрд міжнародних відправлень, понад 5,4 млрд простих посилок.
ВПС забезпечує країнам і громадянам право на єдину поштову територію, відпрацьовує єдину технологію збору, приймання, обробки і доставки пошти, упроваджує єдині стандарти якості, надає рекомендації щодо тарифів, розробляє стратегію розвитку пошти та поширює нові технології.
У 2006 р. Всесвітній день пошти проводиться під гаслом "Всесвітня поштова мережа: для всіх і в кожному місці". Традиційно у рамках відзначення цього свята пройде Міжнародний тиждень листа, який триватиме з 8 по 14 жовтня. У його ході буде проведено додаткові перевірки якості пересилання письмової кореспонденції в Україні.
У структурних підрозділах Укрпошти, що надають послуги споживачам, можна буде ознайомитись з афішами, стендами, присвяченими Всесвітньому дню пошти, з нововведеннями у галузі тощо.
Відбудеться також низка інших заходів, зокрема:
  • у регіональних дирекціях підприємства для споживачів будуть організовані ярмарки, конкурси, виставки, бесіди та лекції про Всесвітній поштовий союз, його роль і завдання, роботу національної пошти тощо;
  • 11 жовтня ц.р. в усіх об'єктах поштового зв'язку буде проведено "День відкритих дверей". Крім того, цього дня з 12.00 по 13.00 за номерами телефонів, зазначеними в оголошеннях у відділеннях зв'язку, буде організовано в кожному філіалі Укрпошти прямий телефонний зв'язок з провідними спеціалістами галузі. Громадяни зможуть висловити свої пропозиції, зауваження щодо поліпшення роботи української пошти, якості обслуговування клієнтів, а також отримати роз'яснення фахівців з питань, пов'язаних з наданням певних видів послуг тощо;
  • Упродовж 8-14 жовтня 2006р. в ряді міст України буде проводитись погашення поштових марок спеціальними поштовими штемпелями "Міжнародний тиждень листа" та "Всесвітній день пошти". З нагоди міжнародного свята поштовиків виготовлено художній маркований конверт "Міжнародний тиждень листа", оформлений малюнком дев'ятирічного Артема Пруднікова.
  • 6-10 жовтня у Львові відбудеться Х Національна філателістична виставка "Укрфілексп 2006" під девізом "Україна і світ";
  • 9 жовтня ц.р. в Україні в рамках міжнародного конкурсу під егідою ВПС та ЮНЕСКО розпочинається національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру "Допоможіть мені вижити!"("Уяви, що ти дика тварина, а середовищу, де ти живеш, загрожує небезпека через зміну клімату та інших природних умов. Напиши листа жителям планети і поясни їм, що вони можуть зробити, аби допомогти тобі вижити").


 
Наши новости
Новости, которые мы читаем

Погода
Еще погоды?

$ Деньги $
Финансовый мир.
finance.com.ua

Поиск

курсовая работа
KD USEP "Ukrposhta" @ Design by IT Department