Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

   
Добавить в избранное Главная  
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
Сегодня:  
 
 
Конкурс творів епістолярного жанру "Допоможіть мені вижити!"
Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру "Допоможіть мені вижити!" ("Уяви, що ти дика тварина, а середовищу, де ти живеш, загрожує небезпека через зміну клімату та інших природних умов. Напиши листа жителям планети і поясни їм, що вони можуть зробити, аби допомогти тобі вижити")

У 1969 році на Токійському конгресі Всесвітнього поштового союзу (ВПС) було запроваджено проведення щорічного міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру. Проводиться цей захід у рамках діяльності ВПС та під егідою ЮНЕСКО у два тури. На першому - організовуються національні конкурси в державах, що є членами ВПС. В Україні проведенням конкурсу займається Українське державне підприємство поштового зв"язку "Укрпошта" як національний оператор поштового зв"язку. Щороку тему творчого змагання визначає ВПС. Нинішній конкурс - 36-й за числом і має назву: "Уяви, що ти дика тварина, а середовищу, де ти живеш, загрожує небезпека через зміну клімату та інших природних умов. Напиши листа жителям планети і поясни їм, що вони можуть зробити, аби допомогти тобі вижити".

Ця тема не тільки відповідає Цілям розвитку тисячоліття ООН, але також співпадає з Міжнародним полярним роком 2007/2008, що ставить за мету довести до відома людства важливість полярних регіонів для світового клімату. У більш широкому розумінні тема конкурсу охоплює навколишнє середовище, світову екосистему та людське суспільство.

В Україні національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру "Допоможіть мені вижити!" буде проводитися з 9 жовтня 2006 року до 31 січня 2007 року (повна назва: "Уяви, що ти дика тварина, а середовищу, де ти живеш, загрожує небезпека через зміну клімату та інших природних умов. Напиши листа жителям планети і поясни їм, що вони можуть зробити, аби допомогти тобі вижити"). Початок конкурсу приурочено до Всесвітнього дня пошти, який щороку відзначається 9 жовтня.

Проводитись змагання буде по регіонах: в Автономній Республіці Крим - республіканський, обласні, у Києві та Севастополі - міські конкурси. Підсумки регіональних конкурсів буде підбито до 1 березня 2007р.

З дитячих творів, що займуть перші місця в регіональних змаганнях, журі до 15 квітня 2007 р. визначить призові в рамках національного конкурсу.
Твір, що займе перше місце в Україні, буде надіслано в Міжнародне бюро ВПС для участі в заключному турі міжнародного конкурсу. Його результати буде оприлюднено після надходження інформації від ВПС.

Зміст конкурсного твору має відображати позицію чуйної, небайдужої до чужого горя людини, палкого захисника навколишнього середовища, який усім серцем уболіває за збереження й примноження природних багатств планети.

Журі цінуватиме в конкурсних творах щирість у викладі матеріалів, уміння через слово достукатися до сердець людей, щоб розкрити їм трагедію беззахисного створіння, яке потребує допомоги, повести за собою громаду для збереження безцінного скарбу - життя кожної земної істоти і планети в цілому.

Для нагородження переможців регіональних конкурсів встановлюються три призових місця та відповідні винагороди, зокрема: перше місце - 300 грн; друге місце - 200 грн; третє місце - 100 грн.

Для відзначення переможців національного конкурсу передбачено такі грошові премії: перше місце - 1000 грн (твір цього учасника конкурсу буде надіслано в Міжнародне бюро ВПС для участі в заключному турі міжнародного конкурсу); друге місце - 500 грн; третє місце -300 грн. Міжнародне журі визначить лауреатів конкурсу епістолярних творів у масштабах ВПС. Нагороди призерам розподіляться таким чином: перше місце - позолочена медаль; друге місце - срібна медаль; третє місце - бронзова медаль.

Вік учасників конкурсу - від 10 до 15 років. Конкурсний твір пишеться у формі листа, його обсяг має становити 500 - 1000 слів рукописного або друкованого тексту. Надсилається твір на адресу: 95000, м. Сімферополь, вул. Р.Люксембург, 1, відділ маркетингу. На конверті треба зробити позначку "Конкурс ВПС".

Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; повністю прізвище, ім"я, по батькові; назву, адресу навчального закладу (школи) та клас, де навчається; номер телефону (якщо є), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного або одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото.

В Україні 31 січня 2007 року - останній день відправлення листа на конкурс, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на отриманому журі конверті.
Твори, що надійдуть на конкурс, та супровідні документи до них відправникам не повертаються.


 
Наши новости
Новости, которые мы читаем

Погода
Еще погоды?

$ Деньги $
Финансовый мир.
finance.com.ua

Поиск

курсовая работа
KD USEP "Ukrposhta" @ Design by IT Department