Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

   
Добавить в избранное Главная  
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
Сегодня:  
 
 
Укрпошта одна з найефективніших поштових служб у світі
Прес-реліз Укрпошту названо однією з найефективніших поштових служб у світі


На прес-конференції з нагоди проведення 20-ої Пленарної Асамблеї Асоціації європейських державних поштових операторів "ПостЄвропа" в м.Києві Генеральний директор Всесвітнього поштового союзу Едуард ДАЯН назвав українську пошту однією з найефективніших поштових служб у світі.

4-5 вересня 2006 року в Києві відбулася двадцята, ювілейна, Пленарна Асамблея Асоціації європейських державних поштових операторів "ПостЄвропа" - міжнародної організації, що об'єднує 43 поштові адміністрації Європи.

4 вересня 2006 року, у перший день роботи міжнародного заходу, відбулася прес-конференція Голови Керівної ради Асоціації європейських державних поштових операторів "ПостЄвропа" Бернара ДАМ"ЄНА, Генерального директора Всесвітнього поштового союзу (ВПС) Едуарда ДАЯНА та Генерального директора УДППЗ "Укрпошта" Ігоря КРАВЦЯ.

У своєму виступі перед журналістами Бернар ДАМ"ЄН ознайомив присутніх з основними завданнями Асоціації "ПостЄвропа" та шляхами захисту інтересів Європейських державних поштових операторів на міжнародній поштовій арені, окреслив тенденції розвитку поштового зв"язку як результату глобальних змін у сфері економіки, науки, техніки та навів приклади відповідної трансформації поштових служб країн Європи.

Голова Керівної ради ПостЄвропи акцентував увагу також на питаннях регулювання поштового сектора, соціальної відповідальності поштових операторів за захист оточуючого середовища та працівників поштових підприємств, створення сприятливого середовища для надання послуг з метою підвищення якості послуг, упровадження сучасних інформаційних технологій тощо.

Генеральний директор ВПС Едуард ДАЯН зосередився у своєму виступі на ролі Всесвітнього поштового союзу в розвитку світової поштової мережі, методах співпраці ВПС з регіональними структурами поштового сектора, фінансовій та методологічній підтримці, яку надає ВПС поштовим службам країн, що розвиваються, з метою забезпечення єдиних стандартів якості роботи світового поштового середовища. Едуард Даян високо оцінив зусилля Укрпошти для підвищення якісних характеристик її діяльності, зазначивши, що українська пошти є однією з найефективніших поштових служб в світі. На підтвердження своїх слів нагадав, що в 2004 році Укрпошта однією з перших провела сертифікацію рівня управління якістю міжнародної поштової служби і згідно з висновками експертів Міжнародного бюро ВПС отримала найвищий рівень сертифікації (А).

Генеральний директор УДППЗ "Укрпошта" Ігор Кравець назвав "великою честю приймати в Україні такий серйозний захід як Пленарна асамблея Асоціації ПостЄвропи". Особливо було акцентовано увагу на тому, що такий поважний захід приймає Україна, яка не є членом Європейського Союзу. "Це - заслуга нашої держави і нашої пошти" - підкреслив на прес-конференції керівник української пошти.

Ігор Кравець повідомив також, що Укрпошта постійно активно працює в ПостЄвропі, бере участь у багатьох її проектах. Відповідаючи на запитання, що Україна отримує від членства в Асоціації, він зазначив: "найбільшою користю для нас є можливість вивчати досвід роботи європейських поштових операторів". За словами Ігоря Кравця, Україна неодноразово брала участь в семінарах, які проводилися в рамках ПостЄвропи. Це дало можливість відслідковувати й упровадлжувати сучасні послуги, що активно розвиваються в країнах ЄС, проводити навчання спеціалістів, працювати в напрямку адаптації поштового законодавства до європейської нормативної бази. Серед нових послуг, які упровадила Укрпошта" завдяки співпраці на міжнародній арені, Ігор Кравець назвав послуги міжнародного електронного переказу грошей, у тому числі і в іноземній валюті, пересилання міжнародних поштових віправлень "Консигнація".

Крім того, значного прогресу набула робота Укрпошти в напрямку упровадження новітніх технологій для контролю за пересиланням поштових відправлень, їх збереженням та скороченням термінів їх доставки адресатам.

Учасники прес-конференції були одностайні у висновках щодо необхідності поглиблювати спіпрацю в рамках міжнародних організацій з метою забезпечення високої якості поштових послуг в кожній країні як елементу надійного функціонування світової поштової мережі в цілому.Відділ реклами та зв"язків із громадськістю УДППЗ "Укрпошта"
279-83-53

278-49-69

www.ukrposhta.com.ua
http://www.liga.net/news/207306.html


 
Наши новости
Новости, которые мы читаем

Погода
Еще погоды?

$ Деньги $
Финансовый мир.
finance.com.ua

Поиск

курсовая работа
KD USEP "Ukrposhta" @ Design by IT Department