Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

Крымская Дирекция УГППС Укрпочта

   
Добавить в избранное Главная  
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
г. Симферополь
ул. Розы Люксембург, 1
тел. (0652) 27-21-01
тел/факс    24-81-66
Сегодня:  
 
 
Укрпошта запроваджує переказ грошей "По запиту"
Послуга надається в об"єктах поштового зв"язку, обладнаних автоматизованим робочим місцем "Приймання та передача електронних переказів". З переліком цих об"єктів (156 об"єктів) можна ознайомитися в будь-якому відділенні поштового зв"язку (Довідник "По запиту" - далі Довідник) або на сайті УДППЗ "Укрпошта" (www.ukrposhta.com).

Для відправлення електронного переказу "По запиту" клієнт має звернутися в будь-який об"єкт поштового зв"язку, зазначений у Довіднику. Після оформлення прийнятого переказу працівник пошти повідомляє відправнику контрольний номер цього переказу. Відправник самостійно має попередити отримувача переказу про надіслані йому гроші, вказавши контрольний номер та суму переказу. Адресат може отримати надісланий йому переказ "По запиту" також у будь-якому об"єкті поштового зв"язку, що зазначений у Довіднику.

Упровадження нового способу пересилання електронного переказу надає можливість клієнту отримувати переказані гроші в об"єкті поштового зв"язку незалежно від місця його знаходження, тобто без прив"язки до конкретного населеного пункту. Це створює певні переваги при користуванні послугою категоріям громадян, які подорожують, перебувають у відрядженні чи на відпочинку.

У подальшому передбачається зростання кількості об"єктів поштового зв"язку, які надаватимуть послугу з пересилання електронного переказу "По запиту". Загалом нині стратегія Укрпошти спрямована на активний розвиток фінансових послуг, які надаються на пошті, розширення їх переліку, географії надання, удосконалення технології та підвищення якості. Основними передумовами для цього є розгалужена мережа поштових відділень, яка охоплює всі області та райони України, включаючи найвіддаленіші (понад 15 тис.відділень поштового зв"язку).


Наши новости
Новости, которые мы читаем

Погода
Еще погоды?

$ Деньги $
Финансовый мир.
finance.com.ua

Поиск

курсовая работа
KD USEP "Ukrposhta" @ Design by IT Department